Chrisitne McGuinness dukej sensacionale e veshur me bikini blu, në këto pushime të sajat verore, në Spanjë.

Christine tregoj më së miri format e saj trupore, një barkë i sheshtë, këmbë të tonifikuar dhe të pasme të bëshme, dhe të mendosh që është nënë e tre fëmijëve!

FOTO GALERI
1/12

Top Channel