Demi Rose ka nxjerrë në pah asetet e saj perfekte, gjatë një sfilate për “Oh Polly”, në Miami.

Modelja 24-vjeçare ka bërë atë që di të bëjë më mirë, të modelojë dhe njëkohësisht të joshë njerëzit me pamjen e saj fizike, që çdo femër ëndërron.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel