Kim Kardashian nuk njihej me pamjen e re, flokë bjonde dhe një korse të kuqe, i gjithë ky ndryshim për linjën e saj më të re të make up-it.

38 vjeçarja ka lançuar një linjë të re, koleksioni i saj më i fundit për brandin e make-up, “KKW Beauty”.

Komentet ishin të shumta nga ndjekësit e saj, disa shkruajnë se dukej si një super hero nga “Avengers”, ndërsa të tjerë ishin të mahnitur nga ky look i ri.

Top Channel