Sophie Turner dukej e mrekullueshme e veshur me një fustan të dizenjuar nga Luis Vuitton dhe ndan me ndjekësit e saj, një foto nga dasma e saj e dytë.

Të premten e shkuar ata kryen provat e dasmës, ku të dy së bashku ishin të veshur me të kuqe dhe të gjithë të ftuarit veshur me të bardha.

Sophie dhe Joe janë së bashku që prej vitit 2016, dasma e tyre e parë u bë në Vegas, në muajin maj.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel