Kejvina Kthella ka publikuar një foto shumë provokuese në Instgram.

Kejvina si rrallë më parë paraqitet pa make-up në bregdetm ku ka pozuar në një mënyrë tejet provokuese.

Të shumta ishin pëlqimet dhe komentet pozitive ndaj Kejvinës.

View this post on Instagram

?

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Top Channel