Atletiko Madrid heq dorë nga Hysaj, shkak Napoli

22/06/2019 06:35

Atletiko Madrid është i interesuar për mbrojtësin e djathtë të Arsenal, Hector Bellerin.

Ekipi i drejtuar nga Simeone, kërkon një mbrojtës të djathtë pasi Juanfran dhe Arias nuk ofrojnë siguri. Spanjollët u interesuan edhe për Hysaj, por Napoli kërkon shumë për transferimin e shkodranit.

Për të arritur marrëveshjen, Atletiko ka bërë pjesë të kësaj marrëveshjeje edhe mesfushorin Vitolo.

Top Channel