Nicole Scherzinger po kalon disa pushime ekzotike në Capri dhe si gjithmonë arrin të tërheq vëmendjen e të gjithëve.

40 vjeçarja duket në formën e saj më të mirë teksa pozon me bikini…

FOTO GALERI
1/14

Top Channel