Barcelona ka hequr dorë përfudnimisht nga portugezi Andre Gomes. Ai është i huazuar tek Everton, ku ka bërë një sezon fantastik, por Barcelona ka hequr dorë prej tij.

Evrton është shumë i kenaqur me performacën e Andre Gomes. Siç duket 25 vjeçari do qëndrojë në Angli tek Everton.

Drejtuesit e Everton dhe Barcelonës janë shumë pranë dakordësisë për Gomes. Siç raportohet në media trasnferimi kap shifrën e 22 milion euro.

Top Channel