Inter siç duket do bëjë ‘pazar’ tek Manchester United

Sulmuesi belg i Manchester United ka shprehur dëshirën për tu larguar nga të kuqtë për në Seria A tek Inter.

Lukaku në një intervistë ka thënë se trajneri i ri i Inter është trajneri më i mirë në botë, dhe se do më pëlqente të luaja më të.

Akoma nuk ka një kontakt mes 26 vjeçarit dhe klubit zi kaltër. Conte është trajner i cili e luan shumë fizikun dhe Lukaku nuk është zgjedhje e keqe.

Top Channel