Kylie Jenner ka festuar ditëlindjen e shoqes së saj më të ngushtë, Anastasia Karanikolaou, në një festë të organizuar në pishinë.

21-vjeçarja ka shkruar në postimin e saj, në rrjetin e saj social “Instagram”, duke i uruar Anastasias ditëlindjen duke i thënë se dhe pas 9 vitesh shoqëri ajo mbetet më e mira.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel