Njihuni me ushtaren e cila është bërë virale në rrjetet sociale, për fotot e saj me armë.

Lauren Victoria ka zgjedhur të jetë pjesë e botës së modës, duke pozuar në sete fotografike, me armë nëpër duar dhe thotë se e bëjnë të ndihet seksi.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel