Këngëtarja nga Kosova, Dafina Zeqiri, ka sjellë në tregun muzikor këngën më të re, të titulluar “ La Reina”, që do të thotë mbretëreshë, në gjuhën spanjolle.

Në video klipin e saj, Dafina shfaqet tepër joshëse, herë e zhytur në një vaskë me qumësht dhe ‘cornflakes’ dhe herë në një ambjent ku shkëlqen në reflektimin e pasqyrave, nga bikinit seksi që ka veshur.

Dhe herë shfaqet në një pyll e veshur me bikini ngjyrë të zezë ku tregon fizikun e saj të hatashëm.

Në çdo sekuencë të videklipit të saj, ajo shfaq asetet e saj joshëse, si të ishte vërtet një mbretëreshë, ashtu si dhe titulli i këngës.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel