Pritja e ëmbël mori fund! Mëngjesin e sotëm bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman janë bërë prindër për herë të parë.

Edhe pse ende nuk është bërë një deklaratë nga ata vet, lajmi është bërë i ditur nga media turke të cilat theksojnë se ashtu si bebja edhe Almeda janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Fryti i dashurisë disa vjeçare, Efehan, është i gjatë 50 cm dhe peshon plot 3,28 kg.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel