Foto ilustruese

Një person, i cili dyshohet se është peshkatar, ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me energjinë elektrike.

Këtë të premte rreth orës 13:40, në fshatin Balldre, Lezhë, 37-vjeçari A.D.duke peshkuar me korent ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, e si pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel