Nicole Scherzinger tregon format e saj magjepsëse në një jumpsuit ngjyrë të kuqe me një rrip të lidhur në brez, ndërkohë që shijon një darkë në LA.

40-vjecarja, ish pjestare e Pussycat Dolls, dukej joshëse me veshjen e saj, duke nxjerrë në pah asetet e saj të mrekullueshme.

Një detaj mjaft i vogël si rripi prej mëndafshi i lidhur në brez, prekte tokën me gjatësinë e tij dhe jepte një kontrast në veshjen e Nicole.

Aktorja dhe këngëtarja festoj 40 vjetorin e saj të lindjes qershorin e shkuar dhe ka pranuar se ndihet tepër nervoze për sa i përket proçesit të plakjes.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel