Pirro Çako është një nga kantautorët më të vlerësuar në Shqipëri, për këngët e tij, bashkëpunimet dhe tekstet që ka prodhuar për artistë të tjerë të skenës.

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëpunim me Xhensila Myrtezaj, me titull “Sekreti”, e cila është pëlqyer shumë dhe është një ndër këngët më të dëgjuara edhe në Top Awards.

Top Channel