Foto ilustruese

Një 14-vjeçar ka ndërruar jetë mëngjesin se premtes në Vlorë. Patrik Petritaj është dërguar në spital nga famijarët e tij, rreth orës 5 të mëngjesit.

Mjekët thonë se, zemra e 14-vjeçarit kishte pushuar në gjumë, ndaj në Urgjencën e Vlorës, ndërhyrja fatkeqësisht ishte e padobishme.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes dhe priten rezultatet e autopsisë në morgun e qytetit bregdetar.

Specialistët mjekoligjorë në Spitalin Rajonal të Vlorës përjashtuan si pistë vdekjen e mundshme nga gripi.

Top Channel