Lucia Javorcekova bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj dhe mbrojtësit sllovak të Interit, Milan Skriniar.

Pikërisht këto “thashetheme” në lidhje me patriotin e saj, bënë që modelja sllovake të shndërrohej në një yll të rrjeteve sociale.

Së fundi Lucia ka kaluar më shumë se një milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, shifër të cilën ajo vetë e ka “festuar” me një set special fotografik.

Modelja e bëshme sllovake shpërndan në mënyrë të vazhdueshme foto mjaft “të nxehta” për ndjekësit e saj, ku nxjerr në pah hiret e saj për t’u admiruar.

FOTO GALERI
1/50

Top Channel