Kur Roma arriti të blejë në verën e 2017-ës, për 41 milionë euro sulmuesin çek Patrick Schick, një vëmendje e madhe iu kushtua edhe motrës së tij, Kristyna Schickova, një yll në rritje, në mediat sociale.

Tani që kanë kaluar rreth 18 muaj, sulmuesi i verdhekuqve nuk ka bindur aspak dhe golat i ka me pikatore, por nuk mund të thuhet e njëjta gjë për motrën e tij bukuroshe.

Vetëm pak muaj më parë, Kristyna postoi një set fotografik mjaft “të nxehtë” që ndezi fantazinë e ndjekësve të saj në rrjetet sociale, të cilët janë me qindra mijëra.

Së fundi, bukuroshja çeke ka rifreskuar llogarinë e saj në Instagram me një set fotografik ku ekspozon më së miri hiret e saj, që “të lënë vërtetë pa frymë”.

FOTO GALERI
1/50

Top Channel