Si çdo të shtunë, edhe në këtë puntatë “Shiko kush luan” nga Luana Vjollca në Top Channel solli mjaft surpriza dhe argëtim, kjo dhe falë të ftuarve mjaft pikantë.

Juliana Pasha ishte një nga të ftuarat e kësaj puntate e cila u përball me një pyetje shumë interesante: “Cila është konkurrentja jote jotë më e fortë në muzikë?” ishte pyetja së cilës artistja zgjodhi t’i përgjigjej me shumë dashamirësi. Juliana zgjodhi emrin e Aurela Gaçes.

Juliana dhe Aurela janë mikesha mjaft të mira dhe me këtë përgjigje padyshim që tregoi vlerësimin ndaj saj. Juli vlerëson potencialin e padiskutueshëm të Aurelës dhe mendon se ajo është “konkurrentja” e denjë duke iu afruar vokalit të saj.

Padyshim që të dyja këngëtaret janë artiste të mëdha dhe talenti i tyre tanimë është një fakt.

Top Channel