Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një nga çiftet e famshme më të përfolur dhe të dashur për publikun.

Dashuria e yllit portugez dhe modeles spanjolle duket se është në kulmin e saj.

Sulmuesi i Juventusit ka publikuar vetëm pak momente më parë një foto në llogarinë e tij në Instagram, shtrirë në avion krahë bukuroshes 24 vjeçare.

E veshur me geta në formë rrjete, Georgina është siguruar që në fotografi të tregojë format e saj seksi.

Top Channel