Gruaja e El Çapos u paraqit në gjykatën e Bruklinit, për të ndjekur seancën e të shoqit, dhe bëri që të kthehen jo pak koka drejt saj.

Me një pamje pothuajse si Kim Kardashian, ajo nuk ka ngurruar të japë deklarata për shtyp në mbrojtje të të shoqit.

Ajo ka pasaportë amerikane dhe meksikane, për shkak se mamanë e ka amerikane, babain meksikan.

Emma Coronel Aispuro Guzmán u bë gruaja e tretë e El Çapos sapo mbushi 18 vjeçe, kur ai ishte gati 50 vjeç.

Ajo ka lindur dy vajza binjake me bosin meksikan të drogës, dhe e ka vizituar vazhdimisht gjatë kohës që ka qenë në burg.

FOTO GALERI
1/8
Emma Coronel Aispuro Guzmán ishte vetëm 17 vjeçe ku u njoh me El Çapon, në vitin 2006. Mamaja e saj ishte amerikane, babai meksikan.

Top Channel