Konkursi i fundit “Miss Bumbum” mbyllet ters, përleshen konkurrentet

06/11/2018 22:17

Gjatë këtij viti, në Brazil u vendos që Miss Bumbum 2018 do të ishte i fundit që organizohej. Por fundi i konkursit të vitheve më të bukura nuk ishte i lavdishëm.

Pasi drejtuesi shpalli fituese Ellen Santanan, konkurrentja tjetër, Aline Uva, e shkuli shiritin e “Miss-it” nga trupi i fitueses duke e akuzuar rëndë.

“Unë i respektova të gjitha rregullat”, u dëgjua Uva në skenë. “Vithet e mia janë origjinale, por ajo i ka plastike”.

Situata u qetësua pas ndërhyrjes së organizatorëve dhe shiriti iu kthye fitueses zyrtare.

FOTO GALERI
1/8
Të gjitha fitueset e Miss BumBum, sipas vitit. 2018: Ellen Santana

Top Channel