Deputeti i Partisë Demokratike, Gent Strazimiri i pergjigjet kryeministrit Edi Rama me ironi.

Ai i kujton shefit të qeverisë se opozita i ka larguar dy ministra të brendshëm, Saimir Tahirin dhe Fatmir Xhafajn.

Strazimiri paralajmëron të njëjtin fat për deputetin socialist Taulant Balla dhe kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dakon.

Top Channel