Vajza dorëzohuni, Rezart Veleshja i ftuar në “Shiko kush luan” zbulon se është i fejuar

27/10/2018 23:00

Me argëtim e të qeshura kaloi edhe mbrëmja e sotme e “Shiko kush luan” nën drejtimin e moderatores dhe autores Luana Vjollca.

Të ftuarit padiskutim që i dhanë dozën e duhur të humorit programit por në mënyrë të vecantë aktori i “Portokalli”, Rezart Veleshnja.

Rezi gjatë programit pranoi që ishte fejuar, por duke qënë se bën shpesh shaka me këtë fakt konfirmimin e plotë e morëm në fund të emisionit.

Në lojën “Ndaje ose pije” Rezi u pyet për një postim që ka bërë disa javë më parë në Instagram. Bëhej fjalë për një foto me një vajzë të cilën ai e kishte fshirë më pas.

“Cila është ajo vajzë, pse e fshive foton dhe si quhet?” I zënë ngushtë nëse duhet të pinte gotën apo të thoshte emrin e vajzës, Rezi tha me humor: “E fshiva se nuk dua ta ndaj me të tjerët dhe emrin e ka si Lori Caffe”.

Pra vajza, edhe një beqar tjetër doli nga qarkullimi. Ajo quhet Lori dhe Rezit nuk mund t’i shkëlqenin sytë më shumë se kaq.

Top Channel