Arben Imami thyen heshtjen gati 1-vjeçare e flet për situatën politike në tërësi dhe opozitën në veçanti.

A është Lulzim Basha një kundërshtar apo partner i Edi Ramës? A është Partia Demokratike alternativa e duhur për shqiptarët?

Për këto e të tjera zhvillime, Imami do të jetë sot në studion e “Top Talk”, të gazetarit Denis Dyrnjaja.

Top Channel