Policia publikoi sot videon e arrestimit të Arkimed Lushajt, i njohur si Stresi.

Në video shikohet se si këngëtarit i janë vënë prangat në shtrat.

Policia thotë se 31-vjeçari është arrestuar si pjesë e një grupi kriminal që trafikonte drogë.

Gjatë arrestimit në ambientet e një hoteli në Linzë, gjatë kontrollit të ushtruar, i janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një sasi e vogël lënde narkotike e dyshuar kokainë, një armë zjarri pistoletë e tipit “Pjetro Beretta” , si dhe 12 fishekë të modelit 7.65 mm.

Top Channel