Policia e Kurbinit ka sekuestruar drogë, lëndë plasëse dhe municione luftarake.

2 kallepë tritol, 3 kapsolla elektrodetonatore, 1 granatë difensive, 310 fishekë model 56 dhe 130 gr. Marijuanë iu gjetën një 34-vjeçari, i cili është arrestuar.

Në pranga u vu Zef Marku, banues në Fushë-Mamurras.

Top Channel