Lajmi i fundit
Aksident i rëndë në Kroaci, mes të aksidentuarve dhe shqiptarë
Përplasja që shkaktoi aksidentit ka ndodhur mes një automjeti Volkswagen Caddy, i drejtuar nga një 22-vjeçar shqiptar, me status të përkohshëm në Kroaci, dhe një kamioni MAN i drejtuar nga një shofer boshnjak
Katër pasagjerë ndodheshin në bordin e Volkswagen Caddy drejtuar nga 22-vjeçari shqiptar.
Pasagjerët ishin tre shtetas shqiptarë të moshës 41, 43 dhe 45 vjeç, së bashku me një shtetas nepalez 26 vjeç
Aktualisht autoritetet po hetojnë rrethanat e aksidentit. Raportet paraprake sugjerojnë faktorë të mundshëm si shpejtësia, kushtet e motit dhe gjendja mekanike e automjeteve

Ato të dyja ja arrijnë gjithmonë të bien në sy. Përveçse janë të dyja bionde Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve në mbrëmjen gala që u mbajt në Santa Monica në Los Anxhelos për bamirësi.

Rita Ora kishte zgjedhur një fustan tepër ekstravagant me kurrizin jashtë, ku i binin në sy tatuazhet në shpinë.

Ndërsa fustani i Bebe Rexhës kishte një të carë që i ekspozonte njërën nga këmbët.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel