Kush nga vajzat duket më mirë? (Foto)

26/09/2018 17:18

Courtney Stodden dëshiron që bota ta ketë të qartë se çdo njeri ka një trup ndryshe nga të tjerët dhe për këtë arsye, 24-vjeçarja postoi në Instagram një foto të sajën me bikini të zi dhe një foto të Hailey Baldwin me të njëjtin bikini.

Por, në komentin e fotos, Stodden shkruan: “Ky nuk është krahasim se kujt i rrinë më mirë bikinit. Postimi ka të bëjë me celebrimin e të gjithë llojeve të trupave”.

Edhe pse Stodden nuk e ka bërë postimin për krahasime, kush mendoni ju se duket më mirë me këto bikini?

FOTO GALERI
1/5

Top Channel