Courtney Stodden: Tashmë e pranoj trupin tim ashtu siç është (Foto)

20/09/2018 18:29

Courtney Stodden duket se më në fund nuk e vret mendjen për të ruajtur linjat.

24-vjeçarja që mori famë në “Celebrity Big Brother” ka postuar në Instagram disa foto me bikini dhe të brendshme kohët e fundit.

“Nuk haja në mënyrë që të isha elegante, por tani po mësoj që ta dua ushqimin. Sigurisht që edhe ushqimi kërkon ekuilibër, si çdo gjë tjetër në jetë, por rëndësi ka që po ushqehem”, shkruan Stodden në një nga fotot e saj.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel