Çifti i famshëm i këngëtarëve prej një muaji tashmë janë në turneun e tyre “On The Run II” dhe momentalisht ndodhen në Europë.

Mbrëmjen e kaluar Beyonce dhe Jay-Z kanë performuar në Milano para 50.000 personave ndërkohë që look-u i 36-vjeçares është komentuar pozitivisht në media.

Beyonce shkëlqeu me veshjet e saj të shndritshme si edhe me performancat energjike. Ata gjithashtu kanë perfomuar edhe këngën e tyre më të re “Apeshit” klipi i së cilës është xhiruar në “Louvre” dhe që ka kushtuar mbi 18.000 euro.

Top Channel