“Horror” në Rusi, makina merr përpara njerëzit – VIDEO

04/07/2018 18:11

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Sochi të Rusisë.

Një automjet është futur mes turmës së njerëzve, duke lënë një person të vdekur.

Nga të dhënat e para raportohet edhe për 6 persona të plagosur nga të cilët, 2 ndodhen në gjendje të rëndë. Dyshohet se drejtuesi i makinës, ka dremitur para aksidentit.

Në Sochi do të zhvillohet ndeshja çerekfinale mes Rusisë vendase dhe Kroacisë, ditën e shtunë.

Top Channel