Bikinit më seksi për Ditën e Pavarësisë së SHBA-së (Foto)

04/07/2018 10:10

4 Korriku është data më e shënuar e historisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe duke qenë se temperaturat janë të larta, Pavarësia po festohet me bikini patriotike.

Më poshtë ju ftojmë që t’i hidhni një sy modeleve më seksi të bikinive dhe kostumeve të plazhit.

A do të ishit aq të guximshme sa të vishnit edhe vetë bikini të tilla?

FOTO GALERI
2/6

Top Channel