Ajo është bërë e famshme në pasarelat e firmave të famshme si “Balmain”, “Versace” dhe “Victoria’s Secret”.

Gigi Hadid vazhdon të jetë ende në super formë.

Bukuroshja 23 vjeçare është fotografuar këtë të dielë me kostum banje të zi, duke shijuar diellin grek në Mikonos, në një jaht luksoz.

Supermodelja, e cila dukej tepër seksi, ishte e shoqëruar nga mikesha e saj Emily Ratajkowski.

FOTO GALERI
1/18

Top Channel