Kourtney, pushime romantike me të dashurin 14 vite më të ri (FOTO)

30/06/2018 17:06

Kourtney Kardashian është duke shijuar pushimet në Itali për më shumë se një javë.

Aventura europiane e yllit të reality show dhe të dashurit të sahj Younes Bendjima ka vazhduar dhe këtë të premte.

Çifti i famshëm është fotografuar duke kaluar momente romantike në një jaht, e më pas duke u hedhur në det në shoqërinë e disa miqve.

Kourtney, 39 vjeç, dukej më mahnitëse se kurrë e veshur me bikini të zeza krahë modelit 25 vjeçar.

FOTO GALERI
1/17

Top Channel