Në Ibiza, në limanin e vogël poshtë shtëpisë, Alba Parietti zbulon bukurinë e saj të përjetshme me një “topless” të papërmbajtshme dhe pantallona të shkurtra që rrisin kthesat e saj të lëmuara.

Komplimentet e ndjekësve nuk kanë vonuar që të vijnë për “showgirl”-in dhe aktoren italiane, e cila në pak ditë do të bëhet 57 vjeçe.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel