49 vjeç, me bikini metalik në rrugët e Nju Jorkut

29/06/2018 16:44

Helena Christensen vesh të njëjtin kostum metalik që kishte paraqitur në 1991 dhe serish të lë pa frymë.

Helena Christensen, në moshën 50-vjeçare, është kthyer në lojë për revistën “InStyle” për muajin gusht, duke lavdëruar gratë e showbiz-it që kanë arritur qëllime të rëndësishme në jetën e tyre.

Në botën e modës për 30 vjet, Helena është përdorur për situata të pazakonshme. Nuk është problem që ajo të paraqitet me bikini në qendër të Nju Jorkut në mesin e kalimtarëve.

“Edhe pse mund të jetë e turpshme dhe e pakëndshme, ajo shton diçka në jetën time,” i tha ajo revistës.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel