Janë publikuar disa pamje filmike të Isaac Carew, të dashurit të Dua Lipës, duke kërcyer në krahët e një vajze misterioze. Dhe sikur kjo të mos mjaftonte, dyshja po kërcente nën tingujt e këngës së Dua Lipës dhe Calvin Harris, One Kiss.

Modeli është filmuar duke përqafuar vajzën brune dhe duke u mbështetur pranë fytyrës së saj.

Çifti Carew dhe Lipa kanë rinisur lidhjen e tyre në Janar mbas një shkëputje në Shkurt të 2017. Dua Lipa nuk ka munguar të komentoj në Twitter duke këshilluar fansat e saj.

“Dashuria është gjëja më e bukur që mund të ndodhi ndonjëherë,” shprehet këngëtarja, “por frika ime më e madhe është të qëndroj me dikë toksik për një kohë të gjatë.”

FOTO GALERI
2/5

Top Channel