BMW Z4, prototipi i 2018-s bën xhiron e parë në rrugë

04/06/2018 17:38

Versioni i kaluar i BMW Z4 i dha më tepër prioritet pamjes së jashtme se sa dridhjet emocionuese që japin zakonisht makinat e prodhuar nga gjiganti gjerman i prodhimit të automjeteve.

Por tashmë prodhuesit e BMW kanë ndryshuar qëndrim pas kritikave të klientëve, të cilët ndjehen të zhgënjyer nga mungesa e efekteve të një BMW tradicionale.

“Ne kërkojmë një Z4 me aftësi më dinamike, që të jetë sportive dhe precize”, ka deklaruar Florian Dietric, një ekspert i BMW.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel