Maria Sol Perez është një nga femrat që ngrenë temperaturat nga në rrjetet sociale. Modelja e famshme argjentinase njihet mjaft mirë për format e saj të ekzagjeruara dhe një numër shumë i madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Maria Sol javët e fundit ka shfaqur disa foto shumë provokuese. Perez është e njohur edhe si një fanse e zjarrtë e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi. Në intervistën e saj Maria Sol ka deklaruar se nga të gjithë futbollistët e Argjentinës Icardi është i preferuari i saj.

“Ai është më i bukuri nga të gjithë. Është një bombë e vërtetë”, deklaroi Maria Sol. Nuk dihet se si ka reaguar Wanda Nara pas deklaratave të Perez, por Icardi mbetet më i preferuari, edhe pse mund të mos jetë në Botëror.

FOTO GALERI
3/32

Top Channel