Pulë të pjekur, patate të skuqura dhe luleshtrydhe, por ka edhe nga ata që kanë konsumuar vetëm një filxhan kafeje.

Në fotogaleri mësoni se kush ishte vakti i fundit për 9 vrarës serialë…

Top Channel