Mini ka prodhuar një makinë të veçantë për dasmën mbretërore të Princit Harry dhe Meghan Markle.

Kjo makinë do të dalë në ankand dhe të ardhurat që do të fitohen nga blerja e saj do të shkojnë të gjitha për çështje bamirësie.

Teksa Britania përgatitet për dasmën e vitit këtë të shtunë, duket se një prej personave më të rëndësishëm nuk do të marrë pjesë në ceremoni. Bëhet fjalë për babain e saj, Thomas, për të cilin mediat ndërkombëtare kanë qenë shpesh herë kontradiktore nëse do të marrë pjesë apo jo në dasmën mbretërore për të shoqëruar drejt altarit vajzën e tij Meghan.

Së fundmi ai u përfshi në një “skandal” duke bashkëpunuar me një paparac që ta fotografonte teksa ai përgatitej për të shkuar në dasmën e Princi Harry dhe Meghan Markle, duke përfituar edhe dhjetëra mijëra dollarë nga shitja e fotografive.

E një ditë më parë mediat amerikane kanë raportuar serish se Thomas ka anuluar pjesëmarrjen e tij në dasmë.

Por të martën, vajza tjetër e tij, gjysmëmotra e Meghan, Samantha, e cila raportohet se nuk flet me të motrën prej vitesh, ka sqaruar të gjithë situatën rreth të atit.

Teksa ka marrë përsipër fajin, duke pranuar se ka qenë ajo që ka bindur babain që të përfitonte financiarisht nga marrëveshja me paparacin, Samantha ka deklaruar se Thomas ka pësuar atak kardiak për shkak edhe të kritikave të shumta të mediave ndaj tij.

FOTO GALERI
1/14

Top Channel