Juve shënoi titullin e 7 radhazi kampion dhe për këtë të gjithë tifozët e ‘Zonjës së Vjetër’ kanë një arsye më shumë për të festuar. Përveçse janë skuadra më e titulluar në Itali, kanë edhe rekordin e titujve rresht të fituar.

Entuiziazmin e festës e ka përcjellë me shumë emocion edhe Alessandra Balloni, ballerina nga Grosseti, një tifoze e zjarrtë e Juves. “Kampionët e Italisë jemi sërish ne”, shkruan ajo në Instagram.

Alessandra Balloni është një prej tifozeve juventine që ndiqet shumë shumë në rrjetet sociale, falë edhe fotove të saj shumë provokuese.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel