Dy motra, binjake identike, çdo situatë të jetës e kanë përballuar njësoj e njëkohësisht.

Por ajo që i diferencon akoma edhe më tej nga binjaket e tjera është fakti se Alisha dhe Shauna Haines kanë mësuar se janë shtatzëna në të njëjtën ditë.

E rasti i tyre bëhet akoma edhe më interesant, kur ato mësuan gjininë e fëmijëve të tyre, të dyja vajza.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel