Një bordello me kukulla seksi për Botëror (Foto)

10/05/2018 14:40

Një bordello me kukulla seksi në Rusi do të tërheqë tifozët e futbollit që do të udhëtojnë për të parë Botërorin e kësaj vere.

Hoteli i Kukullave sapo ka hapur dyert në Moskë dhe kukullat Lolita, Sasha, Natasha, Alise and Isilel po presin klientët e parë.

Dhomat kushtojnë nga 20 deri në 35 euro për një orë.

“Presim dyndje gjatë Botërorit nga të huajt. Por, mendoj se do të na vizitojnë edhe futbollistë, nëse i jep leje trajneri”, thonë nga stafi i hotelit.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel