Lilian Leite është një prej modeleve më të famshme të botës, veçanërisht pas daljes së saj në kopertinën e revistës Playboy në Brazil dhe Portugali.

Por fama e saj pritet të shtrihet edhe më gjerë, pasi fotot e saj do të shfaqen edhe Playboy Italia dhe Playboy Mexico në muajin qershor. Modelja braziliane ka edhe një numër shumë të  madh ndjekësisht në rrjeet sociale, foto të cilat kanë klikime të mëdha.

Lilian Leite që është gjithashtu edhe një dashamirëse e madhe e futbollit ka shpalosur së fundmi një set fotografik realizuar nga fotografi I njohur Emanuele Appendino.

FOTO GALERI
1/34

Top Channel