Barcelona dhe Real kanë patur një sezon me shkëlqim, por në dy drejtime të ndryshme: katalanasit dominues në Spanjë, ku titullin e kanë siguruar pa asnjë humbje, ndërsa madrilenët në Evropë, teksa kapën finalen e tretë radhazi të Champions League.

Klasikja e së dielës është shansi i fundit për të dyja, që të vendosin se cila ka bërë diferencën. Në morinë e detajeve që kërkohen në çdo prangndeshje, padyshim që vend zë edhe jeta jashtë fushe. E në fakt në të dyja këto skuadra mbizotëron familja.

Nëpëmjet një galerie të veçantë do të keni mundësinë të shihni përballjen e bashkëshorteve të futbollistëve të Realit dhe Barçës.

FOTO GALERI
1/22
Adriana Agudo - Dani Carvajal

Top Channel