Inter dhe Juve luajnë një ndeshje që vlen shumë për të dyja dhe në prag të kësaj ndeshjeje përballjet mes të dyja skuadrave nuk janë vetëm në formën sportive, statistikat apo historinë e klubeve, por në erën e “Instagram”-it, edhe për bukurinë e tyre.

Dhe pjesa më e bukur janë gratë apo të fejuarat e futbollistëve. Shumë prej tyre janë parë në tribunat e stadiumit “San Siro” në çdo ndeshje, ndërsa shumë të tjera janë shfaqur më rrallë, vetëm në një ndonjë dalje familjare.

Nëse në fushë Inter ka kapiten Icardin, duket se edhe te skuadra e ‘grave të futbollistëve’ qëndron Wanda Nara-Icardi. Më poshtë është një galeri me formacionin ideal të Interit.

FOTO GALERI
1/31
Barbora Hroncekova - Milan Skriniar 1

Top Channel