Derbi i Milanos mes Milanit dhe Interit ka hyrë në fazën më të nxehtë dhe lufta mediatike është spostuar edhe në rrjetet sociale, ku secila skuadër shpalos armët të mira.

Nëse Interi ka fituar me Milanin duelin për numrin e tifozëve në stadium, Milani kohët e fundit ka qenë më selektiv, duke afruar gjithnjë e më shumë pranë ngjyrave kuqezi femra të bukura, që pushtojnë rrjetet sociale me postimet e tyre.

E fundit tifoze që po tërheq shumë vëmendjen në rrjetet sociale është Laura Bragato, një studente e juridikut, që ka pasion futbollin. Por Laura ka ngritur shumë dyshime për ndjekësit e saj në instagram, sepse ende duket e pavendosur për skuadrën që ndjek, teksa e sheh me fanelat e skuadrave kryesore të Serie A dhe jo vetëm…

FOTO GALERI
2/40

Top Channel